×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
کیفیت فنی فدای میزبانی آبرومندانه
پاله وان

به گزارش گروه خبری پاله وان، با پایان رقابت های انتخابی رده سنی نوجوانان، کردستان تنها به کسب یک نشان سومی مشترک بسنده کرد که با ایده‌آل کشتی فرنگی استان در حوزه پایه بسیار فاصله دارد. سال‌هاست جمشید خیرآبادی پس از بازگشت از کشور آذربایجان در زمینه کشتی پایه مشغول فعالیت است اما کسب نتیجه کنونی تا حدود زیادی قابل قبول نیست و انتقاداتی از سوی کارشناسان را به کشتی استان وارد کرده.

بی‌شک بحث برگزاری و کیفیت میزبانی را با مسائل فنی نمایندگان استان نمی‌توان تمیز داد. برگزاری مسابقه و گرفتن امتیاز میزبانی همواره غرورآفرین است اما این دلیلی بر غفلت از مسائل فنی کشتی‌گیران استان نمی‌باشد و نتیجه برای کردستان بسیار مهم است. قاعدتاً پس از ورود ۲ ساله آقای خیرآبادی به کشتی کردستان و توسعه بسیار زیرساخت ها، تاکنون نتیجه درخور کشتی کردستان در بخش پایه عاید کار نشده است.

حال ادعای هیأت کشتی کردستان مبنی بر رشد کشتی استان از رده ۲۵ به ۶ کشور واضح نیست. قطعاً امکاناتی که اکنون در خدمت هیأت کشتی است و مسئولینی که بسیج شده‌اند و ارگان هایی که از این رشته حمایت می‌کنند با سنوات گذشته قابل قیاس نیست. همچنین آمدن اسپانسرها خود نشان‌دهنده یک تغییر است و بیان رشد کشتی نسبت به سال های افول قبل افتخار چندانی نیست.

کشتی کردستان انتظار روزهای درخشانی را می‌کشد و اگر قرار بر رشد و تزریق دوباره ملی پوش به تیم های بزرگسال باشد، بهتر است که به سنین پایه توجه بیشتری شود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.