×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
مشخص شدن نفرات برتر و رده بندی اوزان مختلف در پایان روز دوم
پاله وان

به گزارش پروه خبری پاله وان، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گرامیداشت شهدای دانش آموز، جهت حضور در مسابقات آسیایی هند و رقابت های جهانی مجارستان طی روزهای ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد و در پایان نفرات برتر و رده بندی اوزان مختلف این رقابت ها مشخص شدند.
اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: (بین نفرات سوم مشترک مسابقه برگزار شد)
وزن ۴۵ کیلوگرم: ۱- علی احمدی وفا (خوزستان) ۲- محمدرضا غلامی (فارس) ۳- ابوالفضل جهانگیری (تهران) ۴- محمدجواد ابوطالبی نوید (قم) ۵- امیررضا حسینی نسب (لرستان) و رضا اله مرادی (کردستان) ۷- مبین آفرین (البرز) ۸- محمدماهان عرب (قزوین) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- علی جباری (مازندران)
وزن ۴۸ کیلوگرم: ۱- سامان ناصری پور (تهران) ۲- امیررضا برزنونی (خراسان رضوی) ۳- ابوالفضل صدیقی (خوزستان) ۴- سروش سلطانی (کردستان) ۵- پرهام ولی پور (لرستان) و سیدمهدی مظفری (اصفهان) ۷- یاسین سروستانی (مازندران) ۸- محمد فتحی سرابی (لرستان) ۹- حسام موسوی (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیراحسان شکری پور (قم)
وزن۵۱ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل شهرکی نیا (سیستان و بلوچستان) ۲- آرین کاظمی (لرستان) ۳- محمدمهدی غلام پور (فارس) ۴- مهدی پورصادق (مازندران) ۵- حسین بهرامی (اصفهان) و رامین احمدی (خوزستان) ۷- امیرحسین پروانه (خراسان رضوی) ۸- حسن آهنگر (قم) ۹- حسین تمدن زاده (تهران) ۱۰- علی طولانی (خراسان جنوبی)
وزن ۵۵ کیلوگرم: ۱- علی اصغر سام دلیری (مازندران) ۲- ابوالفضل آقایی (توابع تهران) ۳- محمدرضا توکلیان (فارس) ۴- ابوالفضل مهمدی (خوزستان) ۵- محمدحسن مظفری (بوشهر) و حسین اسفندیاری (فارس) ۷- ابوالفضل میرشکار (سیستان و بلوچستان) ۸- علی دزفولی نژاد (بوشهر) ۹- رامین بخشی (خوزستان) ۱۰- محمد کمالی (فارس)
وزن ۶۰ کیلوگرم: ۱- سید مصطفی رضایی (مازندران) ۲- فرید رایگان (خوزستان) ۳- اهورا بویری (خوزستان) ۴- علی اصغر سروی (فارس) ۵- سروش خواجه امیری (اصفهان) و سعید صالحی ارکنه (تهران) ۷- مهدی رفیعی (تهران) ۸- مانی رفیعی (کردستان) ۹- ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) ۱۰- ابوالفضل علیزاده (گیلان)
وزن ۶۵ کیلوگرم: ۱- سیدمحمدمهدی میری (تهران) ۲- علی حسین آبادی (خراسان رضوی) ۳- علیرضا ابراهیمی (مازندران) ۴- احسان نعیمی (خوزستان) ۵- رضا بخشنده (چهارمحال و بختیاری) و علی شهیدیان (گیلان) ۷- محمدحسین کیهان فرد (فارس) ۸- کارو سرمستی (کردستان) ۹- علیرضا حسینوند شکری (خوزستان) ۱۰- آرش مرادی (کرمانشاه)
وزن ۷۱ کیلوگرم: ۱- علیرضا عبدولی (خوزستان) ۲- عرفان ولی پور (لرستان) ۳- رضا آذرشب (کهگیلویه و بویراحمد) ۴- سیدهادی حسینی هاشمی (تهران) ۵- آرمین قره صوفی (قم) و سید مرصاد میریحیی پور (گیلان) ۷- محمدرضا مومن (گلستان) ۸- حسن رضوانیان (کرمان) ۹- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) ۱۰- امیرحسین عبدالوند (همدان)
وزن ۸۰ کیلوگرم: ۱- امیررضا آریامقدم (خوزستان) ۲- محمدامین حسینی (خوزستان) ۳- ابوالفضل نوشاد (فارس) ۴- پویا گراوند (لرستان) ۵- ئامانش مرادی (کردستان) و محمدحسین فلاح (مازندران) ۷- مرتضی رزاقی (زنجان) ۸- محمدرضا محرابی (چهارمحال و بختیاری) ۹- امیررضا ایوبی (تهران) ۱۰- محمدهادی صیدی (هرمزمان)
وزن ۹۲ کیلوگرم: ۱- علی جلالی عبدالوند (خوزستان) ۲- حسین باجوروند (خوزستان) ۳- ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) ۴- عرفان حسین لو (قزوین) ۵- سامان خدری (بوشهر) و امیرعباس شرافتی (تهران) ۷- زانا رسولی آذر (کردستان) ۸- محمدمعین حیدرزاده (ایلام) ۹- علی سبزی (مرکزی) ۱۰- آرشام ملکی (مازندران)
وزن ۱۱۰ کیلوگرم: ۱- امید پایدار (خوزستان) ۲- علی والی (البرز) ۳- محمد عیدی زاده (خوزستان) ۴- آرین پارسایی (ایلام) ۵- امیرمحمدد بالی لاشک (مازندران) و محمد ابراهیمی (خوزستان) ۷- فرزان شیرزاد (گیلان) ۸- سید ابوالفضل میرزاده (مازندران) ۹- ابوالفضل فتحی (فارس۹ ۱۰- ابوالفضل چراغی (لرستان)

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.