×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
واکنش نمایندگان مجلس به ورزش کردستان/ بی تفاوتی و سکوت!
پاله وان

به گزارش گروه خبری پاله وان، مطالبات عمومی از نمایندگان استان کردستان در مجلس یازدهم‌، بیشتر از ادوار سابق مجلس است، زیرا نمایندگان این مجلس سعی می کنند که خودشان را متفاوت‌تر از گذشته نشان دهند! اما سوال اینجاست آیا نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی واقعا متفاوت بوده اند؟ جواب به این سوال کاملا مشخص است: خیر!

نمایندگان استان کردستان باید به این نکته توجه لازم و کافی را داشته باشند که در مجلس نباید « ورزش» را فراموش کنند ، به ویژه آن که، قبل از انتخابات برای جلب آرای قشر عظیم اهالی ورزش سعی فراوانی کرده اند و وعده هر تلاشی را جهت گسترش امکانات ورزشی و رفع مشکلات و تامین نیازهای ورزشکاران داده‌اند.

واقعیت این است که علیرغم زحماتی که مسئولین ازآغاز انقلاب اسلامی برای گسترش و شکوفایی ورزش متحمل شده اند ، هنوز پس از گذشت بیش از «۴۱» سال از انقلاب اسلامی ، ورزش کردستان از نبود قوانین و نداشتن ساختاری مناسب و عدم اصلاحات عمیق و برنامه ریزی شده ی زیر بنایی و نظارت دقیق و سازنده ونیز مبارزه پی گیر و بی امان با بی اخلاقی ها و فساد در ورزش، در رنج است!

کوچکترین سهل انگاری در زمینه ورزش، نه تنها به مثابه نادیده انگاشتن حقوق اجتماعی شمار پیوسته رو به افزایش نوجوانان و جوانان است، بلکه بی اعتنایی به کل موجودیت ارزش ها و بی تفاوت ماندن در حفظ و ارتقاء حیثیت و اعتبار اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی یک ملت بزرگ می باشد.

بدیهی است که ورزشکاران و ورزش دوستان از این مجلس انتظار داشته باشند که به امر ورزش و توسعه وگسترش برنامه ریزی شده  آن ، توجه « جدی» داشته باشند و نسبت به تشکیل شورای عالی ورزش به مانند سایر استان های دیگر با حضور تمام دستگاه های اجرایی که به نوعی با ورزش کردستان ارتباط دارند، تلاش کرده و بر اجرای مصوبات آن نظارت لازم را داشته باشند.

متاسفانه بعد از قول هایی که نمایندگان کردستان در حمایت از ورزش و مخصوصا بحث داغ این روزها« بسکتبال کردستان» داده شد اما در عمل شاهد یک اتفاق ویژه و نادر هستیم، سکوت و بی تفاوتی!!!

علیرغم پیگیری هایی که پایگاه خبری پاله وان نسبت به حضور تیم بسکتبال کردستان در سوپرلیگ بسکتبال انجام داد اما هیچکدام از افراد مسئول در این زمینه نمایندگان مجلس، استاندار کردستان، رئیس هیات بسکتبال و مدیرکل اداره ورزش و جوانان پاسخگوی تماس های ما درباره این موضوع نبودند، سوال این است که چه بر سر وعدهایی که به بچه های تیم بسکتبال کردستان دادید، آمد؟

آقایان دکتر فتحی و دکتر فرشادان که خود را در زمان انتخابات حامی ورزشکاران می دانستند کاش به جای عدم پاسخگویی پیگیر دغدغه این روزهای بچه های تیم بسکتبال کردستان بودند.

قطعا نشریه پاله وان به مانند دوره های گذشته این موضوع یعنی “بی تفاوتی و سکوت نمایندگان کردستان در مجلس نسبت به ورزش استان” را به صورت یک پرونده کاملا ویژه بررسی خواهد کرد تا نمایندگان مجلس این نکته را به یاد داشته باشند که اگر تعهدی نسبت به حمایت از ورزش این استان داده اند نسبت به آن پایبند باشند و ورزش را نردبانی برای حضور در مجلس قرار ندهند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.