×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰
یک بام و دو هوای موج ورزش نسبت به نشریه پاله وان!
احمدرضا احمدیان

نشریه ورزشی پاله وان به جرأت یکی از نشریاتی است، که در نمایش پستی و بلندی های ورزش استان و کم کاری افرادِ در رأس کار بدون اغراق و غرض ورزی به شفاف سازی مسائل پرداخته و همواره برای تحلیل و تفسیر افراد منتقد، منبع موثقی به شمار رفته است؛ تا جایی که به در خواست عوامل تنها برنامه ورزشی سیمای مرکز کردستان، جهت نمایش و بررسی این نشریه در آغاز برنامه موج ورزش مورد استقبال واقع شده.

با این حال، در چند برنامه اخیر موج ورزش مردم و تمام بینندگان آن شاهد سانسور کردن مطالب انتقادی نشریه پاله وان از همین برنامه و مجری آن بودند. گویا آقایان تهیه کننده و مجری، از آگاهی مردم نسبت به وضعیت برنامه و مسئولیت خود در سایر حوزه های ورزش هراس عجیبی دارند.

در نظر گرفتن زمان بسیار کم برای نمایش صفحات نشریه پاله وان نسبت به سایر نشریات، عدم نمایش صفحات انتقادی از برنامه موج ورزش، نادیده گرفتن ستون های چالشی مربوط به هیئت شمشیر بازی که سکان ریاست آن را دارا سید عباسی، مجری برنامه موج ورزش، به عهده دارد و بررسی نکردن شماره ۳۳ نشریه پاله وان، تنها گوشه ای از مخفی کاری این افراد و توهین بزرگ به مسئولان نشریه پاله وان و دنبال کنندگان آن می باشد.

از مدیر تولید برنامه و مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز کردستان انتظار می رود که با ورود به این مسئله، پاسخ قابل قبولی برای مردم ورزش دوست کردستان داشته باشند و یا اینکه نسبت به انتقاد ناپذیری و ترس و واهمه عوامل برنامه از آگاهی مردم نسبت به فعالیت های آن ها اذعان داشته باشند.

مسئولین نشریه پاله وان بار ها چشم خود را به روی پرش مجری از روی مطالب انتقادی و رسیدن به تیتر های دلخواه پوشیدند؛ اما اقدام کاملاً غیر حرفه ای امشب برنامه موج ورزش و مجری غیر حرفه ای آن توأم با واهمه بی حد و حصر، از یاد ها نخواهد رفت و مسئولین نشریه پاله وان نسبت به این اقدام بدون واکنش نخواهند ماند و قضاوت این رفتار را به مردم فهیم کردستان خواهند سپرد!

یادداشت- احمدرضا احمدیان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.