×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان؛ لطفا ً نظارت کنید!
عادل خلیلیان

ورزش کردستان علی رغم داشتن قهرمانان متعدد اما نقاط ضعف و چالش فراوانی دارد که بهترین مکان برای پرداختن به آنها تلویزیون میباشد در واقع شبکه های استانی در توسعه و پیشرفت ورزش نقشی اثرگذار و مهم می تواند ایفا  کند از طرفی یکی از حوزه های مهم و موثر در جذب مخاطب در تلویزیون پرداختن به حوزه ورزش است.

اما رویکرد شبکه استانی و ماهواره ای کردستان از گذشته تابحال موجبات رضایتمندی اهالی ورزش را فراهم نکرده،بطوریکه اندک برنامه ورزشی در این شبکه مخاطب چندانی ندارد و متاسفانه این عدم موفقیت در برنامه سازی ورزشی نتیجه سیاستهای مسولان مرکز کردستان است.

متاسفانه یکشنبه شب ۱۴ اردیبهشت ۹۹ در برنامه موج ورزش شاهد  نقطه تاریکی در کارنامه شبکه استانی کردستان بودیم جایی که مسئولین و مجری این برنامه از پوشش نشریه پرطرفدار پاله وان در برنامه امتناع کرده و صرفا ً به صورت مختصر به بررسی سایر نشریات پرداختند.

حال سوال اینجاست آیا در صداوسیما کردستان شاهد اعمال سلیقه افراد هستیم؟  یا توهین به شعور مخاطب!

اگر واقعا این برنامه قانون را اجرا می کند چه دلیلی دارد که مطلب انتقادی هفته نامه پاله وان از هیئت شمشیر بازی استان که ریاست آن بر عهده جناب مجری برنامه!!  باعث می شود مجری برنامه و عوامل آن از پوشش نشریه خودداری کنند.

آیا صداوسیما کردستان با هیئت شمشیر بازی استان منافع مشترکی دارد که ما بی خبر هستیم!؟

به راستی شخص مدیر کل صداوسیما و معاونین ایشان از این بی عدالتی آشکار اطلاع دارند؟

باید به حال عوامل این برنامه تاسف خورد که از مسولیت خود شانه خالی می کنند.

از مسئولین امر و مدیران سازمان صدا و سیمای مرکز کردستان خواهشمندیم برای یک بار هم شده این برنامه را از ابتدا تا انتها نگاه کنند تا به عمق فاجعه پی ببرید. متاسفانه بزرگترین نقطه ضعف این برنامه نداشتن اتاق فکر قوی و اعمال نظر شخصی افراد است.

اگر شبکه استانی کردستان در انحصار بعضی از افراد است لطفا بگویید.

وقتی یکساعت قبل از برنامه جناب مجری خبرنگاران نشریه را تهدید می کند انتظاری جز این نیست.

بهرحال در حال حاضر جای برنامه ورزشی و برنامه سازان ورزش در سیمای مرکز کردستان تهی است و یکی از نقاط ضعف این شبکه نداشتن برنامه تخصصی ورزش محسوب می گردد.

در پایان باید گفت مطالبه جدی مخاطبین ورزش از مدیریت شبکه کردستان استفاده از عوامل باتجربه با رویکرد کاملا متفاوت است و فرصتی بایستی ایجاد گردد که حضور قهرمانان نامی، پیشکسوتان ورزش ، کارشناسان و بررسی چالشهای پیش روی ورزشی استان  در استودیو این شبکه بتوانند انعکاس مفید و موثری نزد افکار عمومی در راستای کمک به ورزش و رفع معضلات داشته باشد.

یادداشت- عادل خلیلیان 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.