×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
یادداشت ویژه/صباح همان صباح است اما شما ندیدید!
عادل خلیلیان

آقای بنا شما که سالها صباح شریعتی که در اوج جوانی بود و چندین بار در انتخابی های تیم ملی درخشیده بود را هیچ وقت ندیدید یا نخواستید ببینید!

وقتی بارها صباح شریعتی علی رغم شایستگی های که داشت مورد بی مهری قرار گرفت و به حقش نرسید چکار می کرد! شما هیچ وقت نخواستید این دلاور کردستانی را به اردو تیم ملی دعوت کنید، همین تبعیض ها باعث شد پهلوان کردستانی دو سال کشتی را کنار بگذارد بخاطر همین بی مهری ها!

با پیشنهاد جمشید خیرآبادی به کشور آذربایجان رفت و در آنجا توانایی هایش را به نمایش گذاشت، برای اولین بار در تاریخ  بعنوان یک کردستانی مدال پر افتخار المپیک را بر گردن انداخت شاید اگر در کشور خودش قدر این قهرمان را می دانستند حالا این مدال برای ایران بود اما بی مهری ها نگذاشت!

صباح شریعتی از افتخارات کشتی استان کردستان است و ما به این قهرمان افتخار می کنیم چون او یک کرد ایرانی است.

آقای بنا شما بعد از المپیک لندن برای کشتی چکار کردید؟

صباح شریعتی یک پهلوان واقعی و یک ایرانی وطن پرست است که برای اثبات شایستگی هایش زیر نظر جمشید خیرآبادی با دوبنده آذربایجان افتخارات زیادی را بدست آورد و اگر شما این قهرمان کرد را به تیم ملی دعوت می کردید این افتخارات را برای ایران به ارمغان می آورد اما شما نخواستید و کسانی دیگر را به صباح ترجیح دادید و ثمره اش را همگان دیدند ، آقای بنا پس لطفاً دیگر نگویید صباح ایرانی نیست چون این حرف در شأن سرمربی تیم ملی ایران نیست.

صباح یک الگو و یک قهرمان از دیار کردستان سربلند برای ایران است.

 

یادداشت از عادل خلیلیان/ پایگاه خبری پاله وان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.