×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پاله وان در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

امروز : چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
فدراسیون تنیس روی میز ایران، کم لطف تر از همیشه نسبت به بزرگان کردستان!
احمدرضا احمدیان

به گزارش گروه خبری پاله وان، در کردستان، رشته ی تنیس روی میز از روزگاران گذشته تا کنون یکی از رشته های تاپ ورزشی به شمار رفته است که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. کردستان با داشتن بازیکنان و مربیان سرآمدی همواره یکی از قطب های این رشته در کشور محسوب می شود.

 تنیس روی میز ِکردستان در طول تاریخ با پرورش بازیکنان و مربیان صاحب نام، خدمات شایانی به تیم ملی کرده است که از دایره شمارش خارج است و به نوعی این رشته به کردستان و مردمان آن مدیون است. اما متأسفانه کم ترین توجه از سوی فدراسیون تنیس روی میز به استان کردستان می شود.

اقبال لطف الله نسبی یکی از نوابغ کردستانی رشته ی تنیس روی میز، سهم بزرگی در پیشرفت تیم ملی ایران داشت و همواره دست گیر و مدد ده آقای قارداشی، رئیس کنونی فدراسیون تنیس روی میز ، در زمانی که ایشان در کردستان بود و عمر با عزت خود را صرف پرورش بازیکنانی در سطح جهانی نظیر فواد کاسب و بهنام رحمت پناه کرده است. اکنون که چند روزی است از فوت این شخص شخیص می گذرد، صفحه و وب سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز هیچ واکنشی در قبال این ضایعه بزرگ نشان نداده است و با این اقدام بر نقد های فواد کاسب در مصاحبه اینستا گرامی پاله وان نیوز، مبنی بر عدم مدیریت درست سایت فدراسیون و کم لطفی رسانه های رسمی آن نسبت به کردستانی ها و افتخارات آن ها صحه گذاشته است.

روی سخن با جناب قارداشی و مسئولین سایت رسمی فدراسیون به ظاهر معتبرِ تنیس روی میز کشور است، که آخرین اخبار آن به ۲ روز قبل باز می گردد که نشان از به روز نبودن آن می دهد. گویا افتخارات فواد کاسب و هم دوره ای هایش چون مربوط به زمان مدیریت شما نیست، جایی در صفحه ی فدراسیون ندارد؛ اما عظمت و بزرگی مرحوم اقبال لطف الله نسب و خدمات و الطاف ایشان نسبت به تنیس روی میز و شخص شما غیر قابل کتمان است و روا نیست که انقدر ساده و بی اهمیت از کنار این موضوع گذر کنید. گاهی یک تسلیت خشک خالی می تواند تسلی بخش جامعه ی ورزشی و خوانواده ی داغدار ایشان باشد.

امید است که مسئولین ورزشکاران و مربیان شاخص را، پلی برای رسیدن به عناوین شخصی نکنند؛ تا نتیجه ی آن بروز چنین بی مهری هایی نسبت به رفقای دیروز شان نشود.

 

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.